| Mariax3 a întrebat:

Am o problema in legatura cu facebook-u. Cand incerc sa intru pe el nu ma lasa. Adica scriu id si parola si-mi apare ' Incearca mai tarziu
You are trying too often. Please try again later. ' L-am lasat vreo 20 de minute si-am incercat si tot asa. Ce s-a intamplat?

4 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Exista sansa ca altcineva sa-ti acceseze contul. Da de la setari ''forgot my password''. Vei fi pus sa raspunzi la intrebarea secreta pe care ai pus-o. Dupa ce raspunzi corect vei primi un email de la yahoo cu o noua parola pe care ulterior o vei putea schimba.

| MiruD a răspuns:

Cineva ti-a accesat contul. Dai la "mi-am uitat parola" si o sa primesti pe email-ul cu care te-ai inregistrat un cod. Bagi codul in casuta aia si poti sa iti schimbi parola. Succes!

| Ucaa a răspuns:

Poate este intrat altcineva pe contul tau. Incearca, daca poti, sa intri pe un alt cont de la tine din calc sa vezi daca pe acel cont poti intra happy Succes :*

| Mariax3 explică (pentru Ucaa):

Am incercat si nu merge...