| Barney a întrebat:

Am o problema la Camtasia Studio :

Deci, acum 2 saptamani mergea foarte bine, dar de ieri am observat ca nu merge sa importez lucruri cu extensia. avi | doar cu. mp4

De ce? ||| Acum ceva timp mergea

Si inca ceva... dupa ce am randat un video nu-mi apare acolo unde l-am salvat...de ce?

PS : Am versiunea full, nu cea trial

Răspuns Câştigător
| georgexxl a răspuns:

PROGRAM de facut video-tutoriale (inregistreaza ecranul desktopului)
Descarca CamStudio - Desktop Screen Recorder de aici http://sourceforge.net/projects/camstudio/ cu el poti inregistra ecranul desktop-ului tau in timp ce ruleaza un film. uite si un tutorial aici sa vezi cum se procedeaza http://www.pc-config.info/......camstudio/
Bafta! in tutorial vezi cum se fac setarile

| Barney explică (pentru georgexxl):

Am rezolvat de mult asta, oricum tot Camtasia folosesc pentru captura desktop pentru ca e cel mai bun. Tot iti dau funda pentru ca ai raspuns,

| georgexxl a răspuns (pentru Barney):

Ok mersi