| äπđÿ a întrebat:

Sallut TPU
De curand am facut un video la screen si mi l-a salvat sub forma de extensia
. CAMPROJ
nu merge sa il urc pe youtube straight face este un tutorial facut in camtasia studio 7... daca stiti cum pot convertii in avi sau ceva de genul va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Cand il salvezi scrie: nume.avi
Sau cauta la setari si selectezi formatul in care sa fie salvat
http://translate.google.ro/....../translate

| Baton a răspuns:

Youtube nu accepta decat extensia.flv sau avi daca nu ma insel dar avi este prea mare si dureaza mult sa uploadezi.
incearca cu acelasi program sa salvezi direct in format.flv daca stie de asa ceva daca nu cauta si salveata in.avi sau.wmv dupa care cauti un alt program care sa te ajute sa tranformi.avi in.flv si apoi poti urca pe youtube