| Swal a întrebat:

Am o problema la pc.
Il aprind, si ajunge la etapa cand apare logo-ul windows si se incarca, atunci scoate un sunet ciudat din unitate si se restarteaza. Aseara eram pe el linistit, acum nu mao functioneaza. Mentionez ca eu il inchid de la buton, apas 2-3 secunde pana se inchide, nu stiu daca are legatura dar nu vad ce altceva ar putea fi.
Va rog sa ma ajutati, bineinteles, dau funda. happy

3 răspunsuri:
| HeiSuntNati a răspuns:

1 nu il mai inchide de la buton.
2. probabil e virus
3.probabil a expirat windows-ul..la mine asa a facut cand a expirat. de sfatuiesc sa cauti un tehnicianwinking

| Swal explică (pentru HeiSuntNati):

1. nu o sa-l mai inchid
2. nu cred
3. am reparat totul, windows nou. multumesc oricum :*

Răspuns utilizator avertizat