| FriendsShow a întrebat:

Am o problema la pc crying, nu inteleg.Cand intru pe youtube si de ex asc o mel se intrerupe mereu poeste 20-30-60-sec mereu...si trebuie sa reintru pe site si sa dau de unde am ramas...de ce se blocheaza si la google chrome nici macar nu merge youtubul+ca si trilulilu face la fel.Nuu am probleme cu netu.Se misca foarte repede.De la ce o fi? vi s-aintamplat si voua?

2 răspunsuri:
| EmoX a răspuns:

Paaiii ai o problema problema ie ca ai ascultat de multe ori muzicaa ma
nu o mai asculta si nu mai face asa ]

Acuma da-mi funda

| bittza001 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie e de la net [chiar daca in rest iti merge bine] sau de la semnall.happy
Fundabatting eyelashes?