| daniela_9291 a întrebat:

Sall... youtubul nu mai imi merge deloc din senin, nu se mai incarca banda, nici macar nu se blocheaza, iar pe trilulilu nu pot intra.
Ce s a intamplat?
poate fi de la internet? doar youtubul nu merge si trilulilu
ce pot face? am windows nou, nici pe google chrome nu merge si nici pe internet explorecrying

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Instaleaza ultima versiune Adobe flash player http://www.softpedia.com/......ayer.shtml

2 răspunsuri:
| TragicantaDeSemintzeRoz a răspuns:

De la internet pana se obisnuieste cu windows`u nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate pentru ca ai prea multe prg in calc ca mi s; a intamplat si mietongue