| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. Mama nu ma lasa sa ma epilez pe picioare.Am incercat sa o conving in toate modurile, dar nu pot. Duminica ma duc la strand si nu vreau sa arat ca o ciudata. Cum sa o conving sa ma lase sa ma epilez?

4 răspunsuri:
| Rek200 a răspuns:

Epileazate pe ascuns... wait for a girl to answer...

| AlexutsSsa96 a răspuns:

laughing)cati ani ai de nu te lasa?

| Denyyy888999 a răspuns:

Pur și simplu te epilezi. E corpul tău nu al mamei tale. Dacă observa nu are ce sa iti facă. Poate te cearta dar nu are ce sa iti facă. Ai putea sa încerci sa vorbești cu ea. La mine a mers. I-am spus ca nu mai sunt un copil mic iar ea trebuie sa înțeleaga asta. Ca eu oricum ma voi epila cu acordul ei sau nu

| EvelynnaAndra96 a răspuns:

Depinde ce varsta ai thinking Si mama ta probabil nu te lasa pentru. ca ai o varsta frageda si din momentul in care te apuci de epilat, va trebui sa o faci mereu.