| Teodora_Iulia_1999_bG3Y a întrebat:

Am o problema, Mereu când intru pe un joc zic în gand: Ghinion sau blestem" Și după ce am intrat în joc ies și intru iar în joc pana nu mai zic Cuvintele:Ghinion sau blestem" Când zic ghinion sau blestem cred ca am ghinion sau când zic blestem cred ca sunt blestemata. :/

1 răspuns:
| Ssssmokin a răspuns:

Interesant. Cred ca iti faci doar tu impresii. Nu au nicio legatura cuvintele astea cu ghinionul big grin. Poate esti prea obosita sau pur si simplu nu ai destul de mult chef de acel joc.