| SmileThreatening a întrebat:

Am o problema, nici nu stiu cum sa va explic? DE 2-3 saptamana. nu reusesc sa adorm, daca nu stau pana la 5h dimineata, la pc`, am incercat sa merg la culcare la ora 22h, dar nu reusesc, ce sa fac? Parintii ma atentioneaza ca voi lesina la antrenamente, nu pot sa mai continui mult in modul acesta.In ultimele 3 zile am vomitat dupa masa, de dormit, iar nu mai pun problema.Va rog, un sfat.Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| iulia_5454 a răspuns:

Incearca sa te duci la medic.nu e normal ce se intampla cu tine mai ale s ca deduc din ce ai spus ca duci o viata destul de activa(ma refer la antrenamente)

1 răspuns:
| deeaandreeadeya a răspuns:

Trebuie sa inchizi pc-ul si sa dai drumul la TV la ceva plictisitor, iar tu trebuie sa te intorci cu spatele la TV si sa incerci sa dormi, si eu am avut problema asta asa ca nu-ti fa griji ca o sa treacawinking