| claudiu_9632 a întrebat:

Am o problema penibilastraight face nu stiu sa dansezsad dati-mi si mie daca vreti ceva link sau ceva explicatii despre cum asi putea dansa cand merg la ceva chef sau in club. dau funda * vot iar la ceilalti votwinking

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe youtube gasesti cate vrei laughing... mai bine rogi pe cineva sa te invete cativa pasi si mai inventezi si tu.Eu dansez salsa si chacha de 7 ani... si asa am invatat sa dansez si eu.De exemplu: am vazut cativa pasi de tango(tango incet) si cand am auzit muzica ritmatica atunci am dansat acelasi lucru numai ca mult mai repedewinking... cedema ca merge

| Alex002 a răspuns:

Frate eu dansez din miscarile mele uitate pe youtube la miscari de dans.

| Alex002 a răspuns:

Frate eu dansez din miscarile mele uitate pe youtube la dansuri.love struckD