| Lorena789456 a întrebat:

Hei,TPU. Am 15 ani si nu am fost niciodata in club, dar nu asta e problema sa zic asalaughing. Sunt foarte cunoscuta in oras si imi e rusine sa ma duc in club pentru ca va dati seama ca se vor uita aia la mine asaa. mai ales ca e prima mea ' iesire'. Problema e ca nu stiu sa dansez, nu va vait, dar chiar nu stiu sa dansez deloooc. Imi puteti da un link pe yt. Asa si ma gandesc cum voi dansa cu un baiat daca ma invita asa doar fata in fata normal? mhm.

2 răspunsuri:
| DaReZon a răspuns:

Hah, nu trebuie sa iti fie rusine daca te cunosc toti baietii. Cu cat mai bine. Ai de unde alege. Doar intra pe usa clubului deschizand usa in larg si bang! Suprise mathafaka!

Legat de dans, crezi ca toata lumea de pe aceasta planeta a fost la cursuri de dans? Lol nu. Dansul consta in distractie. Sa simti muzica si sa te misti. Nu trebuie sa urmaresti un "tutorial" sa vezi cum sa dansezi. Daca o iei asa, doar pur si simplu te-ai chinui sa faci niste pasi calumea. Simte ritmul muzicii si fa miscari care iti plac tie. Daca esti prea neconvinsa, atunci uitate la altii cum fac. Dar ti-am zis, dansul consta in distractie. Incearca sa fii tu insati.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai nu mai bine stai tu acasa la cei 15 anisori ai tai?