| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema, am probleme cu notele la vreo 5 materii ce sa fac, as putea ramane repetent, ce ziceti sa dau mita la diriginta sau la director.

Răspuns Câştigător
| ChrisIwal a răspuns:

Nu fi idioat/a(scuze) da cum sa dai mita profilor laughing daca ramai repetent/a asta e. amin... dar ca sa vada profi ca nu vrei sa ramai eu zic sa te apuci de invatat ca mai sunt 2 3 saptamana si gata si iti zic daca vor observa ca tu inveti atunci treci clasa fara problemawinking si daca treci anul viitor sa ai grjia cu mediilehappy
BAFTA

3 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

Bună mada12,
Mita nu ajută la nimic, pe viitor trebuie să rămâi cu ceva. Trebuie să înveţi, că fără carte, nu ai parte de nimic. Banii, vin şi pleacă. Dar învăţătura rămâne pentru totdeauna. Şi data viitoare, învaţă din greşeli, ca să nu le mai repeţi.

Baftă la învăţat!
Dacă ai o nelămurire în legătură cu vreo lecţie, pune doar întrebarea, căci TPU o să te ajute. big grin
Numai bine tuturor!

| Wildie a răspuns:

Du-te si invataaaaaaa! Nu mai sta aci pana nu rezolvi cu scoala!

| BillyX a răspuns:

Sa inveti pe viitor aia sa faci happy Succes!