| Useria a întrebat:

Am o problema.Prietenul meu m-a parasit, prietenele mele nu sunt cum le stiam, sunt trista ce sa fac?

3 răspunsuri:
| StilSanatos a răspuns:

Cu totii trecem prin asta la un moment dat si stim ce gust are sentimentul ca nu e nimeni langa noi atunci cand avem nevoie,trebuie sa tii capul sus in fata lor,sa le arati ca nu-ti pasa,cand esti singura poti sa dai frau liber lacrimilor,asta iti va face mai bine si te v-a inviora descarcandu-te,cu timpul trec toate,uita-te in urma cu ceva timp cand sufereai enorm de mult din cauza unui lucru iar acum daca e sa te gandesti ai putea sa spui chiar ca ce proasta eram ca sufeream degeaba,dar cum toate se fac la timpul lor e ok,pentru ca ne ajuta sa ne maturizam,cand ma uit in urma la prietenii mei dupa care sufeream acum imi spun ca nu meritat,ca nu erau pentru mine dar atunci suferinta era mare, preocupa-te intr-un mod special de lucrurile care iti distrag atentia de la gandurile tale, si gadeste-te ca nu exista nici un motiv pe lumea asta atat de grav incat sa nu mai vezi cararea si sa refuzi sa mergi inainte.succes

| CandyHearts a răspuns:

Asculta melodia asta http://www.youtube.com/watch?v=B1K0pUSSFUo&feature=related si gandeste-te ca el nu te merita si nici prietenele tale ...fi tare si dovedestele ca te doare undeva de ei

| Ciocoloco22 a răspuns:

Mergi mai departe ubita :*:*:*
Arata'le ca poti si fara ei ...Fii puternica in fata lor. Indiferenta ii omoara p fraieri :*Si eu am trecut prin asta si nu e bine sa fii trista poate doar dezamagita daca ei au ales p altcineva in locul tau ins ca nu te merita, sunt niste prosti si ei vor regreta mai tarziu fa'ti alti prietenii, alt iubit atunci cand va fi momentul si arata'le ce au pierdut :*.Ai grija d tinee:*!