| GeorgyDeea a întrebat:

vreau sa va spun ca am cea mai naspa zi sad (sambata) deoarece "prietenele" mele m-au parasit pentru o noua fata venita in cartier..Acum ele imi cer scuze.Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| FeliciaCorinaA a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa le ierti dar sa fi mai putin "geloasa" pe viitor. Nu cred ca prietenia voastra are un contract de exclusivitate si poate fetele au simtit nevoia sa mai vorbeasca si cu altcineva. Cred ca asa ar trebui sa procedezi si tu. Stii, putina schimbare nu face rau nimanui...

| AlohaFromHawaii a răspuns:

Iartă-le! La ce e ieftin toată lumea trage.