| Emanon2011 a întrebat:

Am o problema si as vrea sa-mi raspunde-ti cat se poate de rapid. Deci ieri am parat un coleg la o profa ( mi-a scapat nu stiu cum si c-am regret asta) si n-am chef ca lumea sa ma faca paracioasa si nici sa-l certe pe el din cauza mea sau el sa ma urasca pe mine. Aveti idei cum sa rezolv problema asta? Pt cel mai bun raspuns funda!big grin!(PS: n-am chef de comentarii rautacioase pe seama mea ca nu de aia v-am pus intrebarea)

Răspuns Câştigător
| aditripsa a răspuns:

Pai sa incepem cu inceputul 1. te poti duce sa ii ceri scuze cu termenul tia scapat(sincer depinde si de problema daca is minore ii trecewinking
iar in cazul ca colegi/colegele te fac paracioasa nu te mai baga in probleme din clasa ca ajungi sa fii si mai in rahat decat esti acum am trait pe proprie experienta