| ionutzzz7878 a întrebat:

Am o problema sunt prea inalt si sunt cu o fata de 1, 70 iar eu am 1, 90 sad
de ce sunt asa inalt doamne nu exista oare pastile ceva sa te faca mai michappy crying, ma simt asa aiurea adica eu cand sunt cu ea nu, dar ma gandesc cum se vede din afara, cred ca imi ajunge cu capul la umar sad si o iubesc mult de tot crying

niste sfaturi. mai sunt p aici baieti inalti sau cazuri dstea?

Răspuns Câştigător
| iuliana1221 a răspuns:

Stii mie chiar imi plac baietii inalti...ma fac sa ma simt in sigurantawinking

8 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Da de ce te intereseaza pe din cum se vede din afara?
si nu mi se pare chiar asa mare diferenta de 20 cm, poate mai poarta si tocuri de 10 si e perfect big grin
am vazut mai multe cupluri de genul, baiatul mai inalt si fata mai scunda dar sa stii ca nu se vede rau happy
si daca pe ea nu o deranjeaza n-ar trebui sa-ti faci atatea grijiwinking

| federerdinamo a răspuns:

Nu conteaza mai inaltimea...adica daca va placeti unul pe altul si va iubiti e tot ce conteaza. putea sa fie si cu 2 capete mai mici ca tine. daca tu o placi conteaza ce zici ceilalti.sau cum se vede. Nu te mai simtii aiurea

| FanMJJ a răspuns:

Te inteleg, si eu sunt prea inalt si imi place de o fata mai mica de inaltime are vreo 1, 72-73, daca o placi cu adevarat, inaltimea nu ar trebui sa fie o problema

| tpuguru a răspuns:

Inaltimea, greutatea, nimic nu conteaza atata timp cat va iubiti. ( iar daca vrei sa para mai inalta, spune-i sa poarte tocuri )

| buburuza_7398 a răspuns:

Evident. Cunosc multe cupluri de genul asta happy. Si in primul rand ar trebui sa fii mandru ca esti inalt...gandeste-te la cei care sunt scuzi si isi doresc sa fie inalti... si sora mea ii ajunge iubitului ei pana la umar. si cu toate astea se iubesc enorm love struck. Voi sa fiti fericiti! asta e cel mai important! Dc sa iti pese ce cred altii?winking Iubiti-va mult:*:*

| adriana97_5200 a răspuns:

Ce timpizm...cind vezi o pereke fata de 5 m sh baietu de 1 m ap asta ceva nenormal dar cand invers e foarte bine ca fata se simte protejata bai...prima data cand am citit intrebarea ta am crezut ca estifata caci numai ele se komplexeasa in asa mod dar nu baietii.

| YoSeBbY a răspuns:

Bucurate de ce ai eu mi-as dori sa fiu in pielea ta pentru ca am 1 50 abia si ma simt si mai aiurea ca tine

| abstractlove a răspuns:

Nu e importanta inaltimea... Daca tie ti se pare "anormal" sa stai cu o fata cu 20 cm mai mica atunci ce mai zici de asta? Stiu o fata care are 1. 58 si a stat cu un baiat de 1. 92. Ei ce sa mai zica? Si pe bune din afara se vedea chiar dragutbig grin erau mai originalibig grin Eu zic ca daca va iubiti nu ar trebui sa te complexeze inaltimeawinking