| ionutzzz7878 a întrebat:

Deci am o mare problema sad
sunt inalt. stiu ca poate o sa spuneti " ca un baiat trebuie sa fie inalt etc etc" dar eu sunt inaltsad si mi'e foarte urat sa aud vorbe urate la adresa mea de la necunoscuti sau chiar de la cunoscuti. gen " pff mare mai esti ma" " ce paluga" etc etcsad
am 1, 90. 19 ani! am si o prietena care are cam intre 1, 70 - 1, 75
si ea cica : esti inalt ( ei cica ii plac baietii inalti. dar cred ca a zis asta ca sa ma simt eu bine ) si azi ne am uitat intr-o oglinda si imi era cu capul pana la umar., putin mai sus de umar. sunt cu 1 cap mai mare ca easad
e fff dificil sa fii inalt. fetele sunt micute in ziua d azi, auzi vorbe rautacioase la adresa ta si n ai cum sa nu le bagi la suflet cand iti spune unu " maaaaaaaaaaaaare mai esti fraate " " ce mananci de esti asa mare" "guliver" etc etc sad
ce dumnezeu e de facut. DEAD!

7 răspunsuri:
| Just4FunHD a răspuns:

Nu trebuie sa te copleseasca inaltimea, mai ales daca ai o fata care te iubeste asa cum esti. Nu cred ca o zice doar sa te simti tu bine caci fetlor le plac in general sa ajunga pana la pieptul barbatului, sa stea cu capul acolo fara sa fie nevoita sa se aplece. Se simte mult mai in siguranta decat daca ar sta cu capul pe umarul tau spre exemplu. Cum a zis si iuefo mergi drept. Eu vroiam sa imi ascund inaltimea si acum regret ca sunt putin cu burta la spate laughing. Si acum imi dau seama ca nu sunt chiar asa inalt pe cat mi se parea mie ca sunt

| jony a răspuns:

Prietene de aia te superi tu? Eu am 1, 89 si ma simt bine in pielea mea! Fiecare cum la lasat Dumnezeu!winking

| source a răspuns:

Esti aiurealaughing). mi-ar placea sa am si eu 1, 90laughing, am doar 1, 80sad, fetelor le plac baieti inaltibig grin, tu esti perfect ca inaltime. si daca mai mergi si la sala sa pui ceva masa musculara o sa arati trasnetlaughingcum zice tata

| source a răspuns:

Mai bine sa-ti zica guliver decat piticu` pornolaughing)...vezi lumea de la inaltimethinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Dragul meu, tu ai înălţimea ideală! A zis bine ionutz 90, dacă mai pui si ceva muschi pe tine, încet, încet, dar perseverent, n-ai treabă. Iar fetele, păi tu nu ştii că le place să meargă pe tocuri înalte? Cu atât mai bine că eşti înalt, prietena ta o să poată purta ce înălţime de tocuri vrea. Cred că e importantă şi ţinuta ta. Caută să mergi drept, cu fruntea sus, dacă stai cocoşat tot nu ascunzi înălţimea, abia atragi atenţia că arăţi ca semnul întrebării!
Să fii sănătos!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce curu` meu, frate? moooooor dupa baietii inalti! 1, 90m? daca-as fi avut si eu unul ca tine, as fi murit fericita! si eu sunt micuta de inaltime (1, 66-1, 68 m). nu-i baga pe hapciupaliticii astia in seama! fii tu insuti si baga la bibilica: "fetele realiste adora copacii!" :-p

| ionutzzz7878 explică:

Daca aveam eu 1, 80 eram cel mai fericit de pe pamant!