| ionutzzz7878 a întrebat:

Sunt inalt.
ma deranjeaza f mult cand aud : ce mare esti, ce paluga, gloaba. ce urias. frate da ce mare esti etc crying. ma simt f bine pana cand aud replicile astea

am 19 ani, 1, 90. 88 de kg! sad... oare nu exista ceva sau sa stau in vreun fel sa par mai mic. happy. eu sunt fericit. dar eram si mai fericit daca aveam macar 1, 83 -1, 85 maxim mai sunt baieti inalti p aici?

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Frate eu la 15 ani am 1, 83 si sunt normal. tu te plangi ca ai 1, 90 la 19 ani? ...pai frate esti normal... daca aveai peste 2 m era altceva dar la 1, 90 esti exact cum ar tr sa fii ma!

| HBK a răspuns:

Ionutzzz, sincer, esti mai mare cu un centimetru ca mine.Am scazut cu timpul.Insa nu a fost un defect, l-am folosit ca pe un avantaj pentru mine.Si mie mi s-a intamplat sa aud fel de fel de lucruri. Dar culmea, de la persoane mici, scunde.Nu e ciudat? Sunt lucruri mult mai importante decat asta.Priveste cu ochi buni.Ai un mare avantaj. Data viitoare, le spui si tu ca de acolo de jos nu se aude prea bine.Eu asa faceam big grin

| mikilooooooooo a răspuns:

Inloc sa fii mandru cand iesi pe strada cu prietena sa te admire toti si sa o admire tu vrei sa fii mai mic de inaltime? dme fereste laughing
bucura-te de avantajul asta. am 16 ani si 1. 88 si nu am regretat niciodata ca am inaltimea asta laughing este un mare, mare avantaj dar sa-l folosesti cu cap. bafta!

| HaiHui4Ever a răspuns:

Asta o sa iti aduca un succes nebun la fete. Iti spun din proprie experienta, toate isi doresc sa fie cu un tip unde sa puna tocuri cat mai inalte, sa fie prezentabil s. a. m. d - la varsta ta sunt doar rautati, in timp vei vedea ca e mult mai bine.

In plus tu ai fost pe la inaltimea altora, pe cand ei nu vor putea ajunge la inaltimea ta decat cocotati pe scaun.

| mmeee79 a răspuns:

Hei, bucura-te.sunt fete care le place foarte mult baietii inalti.Si mie imi plac.Nu are nimic, nu te stresa, chiar e ok.nu te lua dupa toti, probabil sunt doar invidiosi pe tine.So, keep going!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu unu in scoala... e a VIII'a si cred ca are vreo 2 metrii fratelaughing... poti sa le zici ceva de gen: "eu ajung pana unde tu nici nu gandesti" sau "eu vad prostii de la departare" etclaughing