| anonim_4396 a întrebat:

Imi place mult de un baiat(nu stiu cum de nu l`am vazut mai devreme), m`am indragostit la prima vedere:X el e a 8a si eu a 7a. Eu sunt mai timida si inainte cand vedeam un baiat si imi placea de el nu ii ziceam nimic, el nu afla dar acum am fost mai curajoasa...

Noi am inceput sa vorbim cand i-am zis pe facebook "la multi ani de ziua barbatului",( imi cazuse la adevar sau provocarebig grin) el era chiar atunci online si a scris la comentarii multumesc, i-am zis npc :* si apoi i-am zis pe chat buna! si am inceput sa vorbim, parea interesat cu ce ma ocup s. a., am vorbit de vreo 3 ori pe chat pe facebook, dar ma cam deranjeaza ca uneori el e online si il salut dar nu imi raspundesad poate sunt eu prea insistenta... in finehappy

Acum as vrea sa ii cer id`ul, vreau sa vorbesc mai mult cu el, sa vad daca ma place, daca are prietena, etc. dar nu stiu daca sa fac asta pentru ca am o problema care ma cam streseaza si nu cred ca ma va placea deoarece am aparat dentarsad

Voi ce ziceti, sa ii cer id`ul? sa merg mai departe sa ii dau semne ca il plac sau credeti ca el nu ma va lua in seamasad?

Răspuns Câştigător
| Chockoboyy a răspuns:

Nu conteaza aparatu` tau dentar doamne. sunt fete superbe si au aparat dentar si pana la urma aspectul nu e totul. Daca el crede asta nu are rost sa mai incerci ceva... Oricum baga`te in seama, cere id nu ai nimic de pierdutwinking

1 răspuns:
| catalina88 a răspuns:

Am o idee pentru tine.n-ai de unde sa stii daca simte ceva pentru tine sau nu asa ca intreaba-l daca vrea sa fiti prieteni si daca da cauta sa vezi ce lucruri aveti incomun si cand o sa fiti buni prieteni poti sa-i spui ca-ti place de el.succes,sper ca te-am ajutat!