| s3ker a întrebat:

Am o problema TPU! Stau intr-un cartier si avem o gasca.
Gasca e formata din 8 oameni.
Probelma este ca il banuim pe unul dintre acesti 8 ca ne tradeaza.
Credem ca se duce la gasca rivala din celalalt cartier si ne toarna tot ce zicem noi le zice voiam sa face, m un plan de bataie dar.....nustiu cum naiba au aflat.2 din gasca voiam sa ii sparga mutra la unu din gasca lor si au aflat inainte sa il bata.Cum?
Tin sa specizez ca presupusul turnator arata ca ne ascunde ceva credeti ca ne tradeaza?
FUNDA!

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

Joci sa-mp?

| s3ker explică (pentru William):

Asta e in real life bro