| Anesiss a întrebat:

Am o profesoara de matematica foarte dura, care se uita foarte des la mine.
M-ai gesticulez fara sa vreau si ea spune ca comentez despre ea.Am incercat sa-i spun dc fac asa dar oricum nu ma asculta.
Ce credeti, are ceva cu mine?

5 răspunsuri:
| Cherry56 a răspuns:

Nu, no mai baga in seama si vezi-ti de scoala oh go on

| winchesters a răspuns:

Probabil, nu`i normal sa se i`a de tine din oricehee hee

| Miruna1279 a răspuns:

Nu cred ca are ceva cu tinewinking asa sunt mai toti profii de mate sad sfat: incearca sa nu mai gesticulezi happy

| metatheory a răspuns:

Da, nu te inghite. Trage-i o bataie si nu se va mai uita la tine!

| Medeea_3616 a răspuns:

Nu,n-are.Asa sun toti profii astia care predau materii,, interesante''.
Si diriga mea e de mate si ea nu stie sa vbeask, doar tzipa ca idioata...tziupa,tzipa,tzipa,plus ca nu preda nici bine, da noi o lasam in voia ei, ca e vaca rau.scuze de limbajwinking[dar asta e adev]...Se mai aleg colegii cu note de 2, 3, 4, dar ii doare in cot.
E prea demodata si prea proasta pentru sec. 21... ea a ramas undeva prin sec 14, la fel ca profa de mate a ta.
Las-o in pace,ca nu trebuie sa te,,pui in gura cu ea'' ca de ea depinde intr-un fel viitorul tau,cu note la matem, la purtare, cu tralala.Las-o moale
Iti zice ceva ii zici: Va rog frumos sa am scuzati, n-o sa se mai repete.sau nu ii dai atentie, doar te uiti la ea si vb din priviribig grin