| anonim_4396 a întrebat:

Am o profesoara urata si e grasa. Problema e ca e de psihologie si ma enerveaza. Nu e foarte ciudat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da este foarte ciudat sad

7 răspunsuri:
| Akid a răspuns:

Da este ciudatlaughing) te enerveaza-> deci nu intelegi nimic. deci e ciudat pentru ca este psihologielaughing

| Chαяtreux a răspuns:

Okay, si care-i legatura intre aspect si faptul ca te enerveaza?

| yyyyy a răspuns:

Si care e problema daca e urata si grasa? Si ce sa fie ciudat? Faptul ca tu esti slaba si frumoasa? Nu conteaza cum arata conteaza sufletul, si ce daca e profesoara de psihologie?! Bravo ei! O felicitwinking.
Craciun fericit!
Pa, pa.

| positivity a răspuns:

Măi, nu toată lumea e perfectă.
Toți avem defecte, vizibile sau micuțe.
Poate este ea grasă şi urâtă, dar are un suflet mare. Te enervează psihologia, sau ea însăși?
Ştii, trebuie să respecți dacă vrei să fii respectat!
Şi în plus, sărbători fericite!

| LegionarulRoman a răspuns:

PE mina ma enerveaza psihologii.

| EuSiDoarAtat123 a răspuns:

Of,Of,Of.Si ce daca e mai grasa si urata? Nu toti sunt misss.Dar si oameni mai "urati"(cum le zici tu) au sentimente, inima si un suflet.Ambalajul nu conteaza. Daca te enerveaza fiindca e asa urata si grasa nu e deloc bine.Nu pentru ea, ci pentru tine. Daca te enerveaza comportamentul ins ca e vina ei

| teo6dia4c99 a răspuns:

Pai nu ar trebui sa o judeci dupa cum arata, dar ca prfa de psihologie ar trebui sa fie mai draguta si e treba si sa te itelegi cu ea.