| andrutza_9442 a întrebat:

Am o relatie de 4 luni dar mie nu-mi place de el si in momentan is pe cale sa ma impac cu fostul meu prieten pe care le-am iubit cu adevarat dar intre timp so bagat si colegu meu ca vrea sa fie cu minecrying pe cine sa aleg ce ziceti?:X:X:

Răspuns Câştigător
| Dobitoc a răspuns:

Pai alege pe cine iti spune inima nu cine iti spunem noi.Asta te sfatuiesc eu.

2 răspunsuri:
| ClaraZ a răspuns:

Pe cel care il iubesti, normal.

| crrinnaaa a răspuns:

Gandeste cu inima in astfel de cazuri.

dar pregatesteti si argumentele ca vor fi gelosi ceilalti baeieti pe cel ales de tine.
succeskiss