| Laura_9194 a întrebat:

Am o serie de intrebari:
a)Ce sucuri preferati? De ce?
b)Ce guma de mestecat preferati? De ce?
c)Ce chipsuri preferati? De ce?
d)Ce ciocolata preferati? De ce?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

A) Naturale pentru ca sunt mai sanatoase pentru organism
b) Orbit sau cele de menta in fine la mine aici in spania nu stiu cum se cheama ca eu de dimineata si noaptea ma spal pe dinti si nu mananc multa guma
c) Lays si Pringles de verdura si cele picante
d) Niciuna pentru ca procesul de a avea carii e mult mai rapid si atat dentistul zice daca mananci ciocolata dupa ce termini sa te speli pe dinti (recomendabil)
Have a nice day

| daiana a răspuns:

A. Fanta de struguri. Are un gust palcut.
b. Orbit. E mentolata si e de calitate.
c. Lays. Sunt bune, chiar daca nu sunt sanatoase.
d. In materie de ciocolata. Iubesc mai multe tipuri. Pai Poiana-cu alune, amara, cappucino / Kandia-cu biscuiti, tiramisu/Milka-cea cu pete adica are si ciocolata neagra si alba, cu capsuni. Ciocolata imi place pentru ca e dulce.

| sasha a răspuns:

A) naturale, de portocale;
b)hubba bubba, de cirese;
c)nu prefer, calitate 0;
d)milka, de capsuni.

| oanamaria a răspuns:

1.Natura Giusto-banane si capsuni-nu e carbogazoshappy
2. Orbit pentru ca imi place
3.Chio Chips-nu stiu altele
4.Milka-se topeste in gura usor si are un gust bun

| maryyyaaa a răspuns:

A) natural de portocale rosii de sicilia, pentru ca niciodata nu ma satur de elhappy
b) imi place orbitul cu aroma de strugurihappy
c) nu prea imi plac, in schimb imi place popcorn-ulhappy
d) milka cu iaurt de capsuni (parca asa erathinking)
winkingwinking

| mary a răspuns:

Am sa fiu sincera: a)cola petru ca celelalte zici ca sunt facute din prafuri. si ii plac si cele naturale cu pulpa
b) pai nu am o preferinta. in general imi iau cu lamaie
c)cam toate lay's cu sare etc si chio chips (mi-ai facut pofta)
d)dintotdeauna mi-a placut africana cu alune

| Danyelytha a răspuns:

A) cola pepsi-imi plac si nu duk o viata prea sanatoasabig grinbig grin
b)five orbit- au dif arome sunt bune
c)pana acum lays dar in ultimul timp n-am mai mankat chipsuri
d) milka poiana primola - sunt bune mai ales ca alune

| blackcat278x a răspuns:

fanta cola si nestea [gust bun ]

huba buba ptk fac baloane lol...laughing

viva...gust bun si destul de ieftine

milka imi place

| nuaminspiratie a răspuns:

Nestie
ca nu mi se ridica paiul cand beau(ca nu are acid)

huba-bubaaaalaughing
are multe aromebig grin

viva (ieftine sih bunebig grin)

milka alba
imi place gustulbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A) cola si pepsi - aste imi plac nu duk o viata foaRte sanatoasa
b)orbit.five- sunt bune au multe arome
c)inainte lays. pentru ca au gust bun chiar daca nu-s sanatoase mankam. acum nu prea mai manank cipsuri
d)milka poiana primola -aste imi plac mai ales cu alune

| SpringEyes a răspuns:

1.Pepsi.Pentru ca este de calitate.
2.Orbit.Pentru ca este mentolata si buna.
3.Pringles.Pentru ca mi se pare ca au un gust de aripioare picante
4.Kinder Bueno.Pentru ca are si crema de alune si o mananc.

| Laura_9194 explică:

Mai lora daca bubui de plictisita ce esti ma mir de ce ai mai pus mana pe mouse si ai mai scris si un comentariu stupid care orice s-ar putea sterge cu el la c**!