| ZeWsSs a întrebat:

Am o tipa cu care ma inteleg foarte bine dar suntem in clase diferite ea sa imprietenit cu o colega de-a mea si aceasta colega i-a zis ei sa nu vorbeasca cu mine cand vine la ea!? Nu stiu de ce cred ca e geloasa, eu ce ar trebui sa fac, astazi ea a venit la mine si colega mea a venit la noi si a luat-o pe ea si i-a zis din nou aceasta chestie...

1 răspuns:
| xInnaAlinaxD a răspuns:

Pai ar trebui sa vorbesti cu, colega ta de clasa si sa o intrebi ca de ce ii zice asa...sa vezi daca e geloasa sau are alte motive. si daca are alte motive sa vezi care sunt ele. clarificati lucrurile intre voi si apoi ea ii va spune '' tipei tale '' ca sa vorbeasca cu tine si apoi poti sa faci ce vrei cu '' tipa ta''! laughing)

Bafta! big hug
Ai grija de tine si de '' tipa ta''
PS: Daca mai ai nevoie de sfaturi apeleaza la minee.happyhappy