| Miza a întrebat:

Am o urgenta mare sad! Aseara mi-am activat codul PUK din greseala pe telefon ( sunt pe Vodafone, abonament), iar azi am mers cu niste prieteni la Vodafone, sa cer codul, problema este ca nu mi l'au dat. trebuia sa fie titularul abonamentului, in cazul meu, mama. eu nu vreau sa afle, si am incercat alta solutie, sa fac un cont pe Vodafone, dar mi'au trimis un cod ca sa activez contul, iar eu nu am cum sa aprind telefonul sa'l scriu. nu pot sa'l setez sa'mi trimita pe email codul? sau alte solutii?crying fara sa afle parintii.

1 răspuns:
| victorandrei a răspuns:

Suni de pe alt numar de Vodafone, sa ai la indemana datele personale ale mami, si zici ca vrei codul si nu poti ajunge. O sa iti ceara detaliile la telefon cnp, serie nr, adresa. Pana la urma o sa ti-l dea