| teona989 a întrebat:

Am om problema cu calculatorul.eu cand dau pe un fisier in care sunt fotogrfii imi apare in locul fotografiei un peisaj su niste munti.as vrea sa stiu cum pot sa le deschid sa vad ce este in ele adica sa se vada toata fotografia. dau funda!

1 răspuns:
| Cybertrust a răspuns:

Poti da click dreapta pe fisier sau pe poze mai axact si dupa aceea open with... si selectezi windows picture and fax wiewer sau ce program de vizualizat fotogtafii ai.