| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

Am parul drept...si m-am tuns cu breton scurt scurt scurt si apoi lung.si mi-a crescut as putea sa il tai acasa sau sa ma duc la coafor?

3 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Nu, du-te la coafor, pentru ca daca ti-l tai tu, s-ar putea sa nu il tai corect, si-atunci o sa arate urat.

| Stephx a răspuns:

Mai indicat este sa te duci la coafor pentru ca sunt profesionisti in acest domeniu si ti'l pot aranja corect.

| cezara_8851 a răspuns:

Crede-ma eu mi-am taiat o singura data bretonul singura si mia parut groaznic de raucrying( nu incerca e mult mai comod la coafor:*