| Alina_9803 a întrebat:

Am parul foarte lung tuns in V si nu stiu cum sa mi-l prind ca atunci cand il las pe spate ba mi se electrizeaza sau imi e cald deci nu imi stiu ce sa fac nu ma mai indur sa il tund crying... dau fundita cine imi da cateva site sau poze nu stiu plss

3 răspunsuri:
| nodeerskulls a răspuns:

Http://www.dressytresses.com/hair/gallery/default.asp
Uite aici niste idei care ti-ar putea folosi :)

| julia_2451 a răspuns:

Pai schimba-ti coafura, tunde-te altfel, nu neaparat sa il scurtezi prea mult.

| lucitorres1 a răspuns:

Bah boule
antundete an v lasa-l sa screasca si lasati coada ca asa ati sta bine uite asa imi fac si eu si am staaa bine de toot sare si fetelew pe tine laughing)rolling on the floor)