| alexrobert37 a întrebat:

Am penisul in stare flască de 5 cm iar inerentei măsoară 16, 5 cm și nu inteleg cum este o asemenea diferenta.Am vazut la alti oameni ca au penisul destul de mare și gros in starea flască și nu inteleg de ce eu îl am asa.Am 16 ani

Răspuns Câştigător
| SupMates a răspuns:

Fiecare om este construit in propriul fel!
Oricum probabil ca "problema" ta se va remedia si cu varsta.
Si eu sunt la fel dar sincer sa fiu nu imi prea pasa, majoritatea oamenilor sunt asa!
Cine stie pe cine ai vazut, oricum repet, difera de la om la om.

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Ai folosit extensii.

| Donsavas a răspuns:

Da dar in cazul al doilea nu mai e o diferenta mare intre flacida si erect.

| Anonim9114562123 a răspuns:

Nu toți sunt la fel... Câtă vreme ești sănătos e bine.