| alexrobert37 a întrebat:

Am 16 ani și am un penis foarte mic in stare flască dar in erectie măsoară 16, 5 cm și nu inteleg de ce doar la mine este asa fata de ceilati.Toti au penisul destul de mare și gros in stare flască și doar eu îl am foarte mic.Nu inteleg de ce și nu stiu ce pot face.Masoara 5-6 cm.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Și v ați adunat în cerc când vi le ați măsurat unii altora?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Deja la 16 ani, este format, cam așa o să fie de acum.
Nu la toată lumea este la fel.
Dar asta nu va conta prea mult, o să vezi.

| aXy99 a răspuns:

Nu exista un motiv exact. Asa e la tine. Nu e asa de mic 6 cm, vorbim de starea flasca, e irelavanta oricum. De unde stiu cum il au ceilalti? Le-ai vazut organul in stare complet flasca? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

V-ati controlat intre colegi care cum o are? laughing)) wtf

| CaliforniaLA a răspuns:

Mergi la doctorul de familie dacă ești interesat, sau poti sa cumperi titan gel, am auzit ca e bun, e si scump

| aXy99 a răspuns (pentru CaliforniaLA):

N-are de ce sa mearga la medic pentru ca nu are nicio problema de sanatate. Iar titan gelul ala e o PROSTIE, nu te ajuta cu nimic, sunt bani aruncati! Sa nu mai zic ca si ala "teoretic" iti creste dimensiunea organului genital IN ERECTIE, nu in stare flasca. Si asta spun ei, in realitate nu face nimic.