| Helper004 a întrebat:

Am pielea foarte alba si nu imi place deloc... o pot avea mai inchisa fara sa folosesc fond de ten, solar etc.? Cum? Funda:*

4 răspunsuri:
| AAlinaaa a răspuns:

Poti sa astepti sa vina vara sa te bronzezi mult, sau poti folosi o pudra bronzanta sau ceva de genul cu care te dai pentru a parea mai inchisa la culoare, sau da, iti poti cumpara un fond de ten cu o noanta mai inchisa.

| TweetyRebeLa a răspuns:

Daca nu vrei sa astepti pana la vara poti incerca cu autobronzant. Nu este scump si nu face niciun rau pielii happy. Te va ajuta sa ai un bronz natural, si aplicat cu grija va fi perfect! Poti incerca Aloe Sunless Tanning Lotion de la FOREVER.Intra imediat in piele, nu pateaza si dureaza destul de mult.Rezultatele se vad chiar din prima zi. Sau poti incerca cu ulei de masline amestecat cu suc de morcovi (natural). Il poti incerca si pe cel de la Dove. Poti cauta si prin farmacii. happy

| Helper004 explică (pentru TweetyRebeLa):

Care e cel de la Dove?big grin (o poza de preferat big grin) Daca imi dai iti dau funda:*

| TweetyRebeLa a răspuns (pentru Helper004):

Sunt mai multe la dove. si nu prea gasesc poze pe net. Cel mai bine ar fi sa citesti tu pe ele sa vezi care din ele ti se potriveste. Eu il am pe acesta: http://www.envy.ro/......loare-451, dar poti incerca setul cu lotiune pentru corp si pentru fata :-*. Nu este scump :)