| anonim_4396 a întrebat:

Am postat 3 intrebari ieri. Toate sunt inca in asteptare. De ce?!

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Probabil pentru ca esti incepator pe acest sit si asteapta sa vada ce fel de intrebari sau raspunsuri dai, daca esti cuviincios, sau nu faci reclama la ceva...Si mie mi-s-a intamplat, dar am intrebat adminu-ul la "contact" si vad ca mi-a dat drumul.

| anad a răspuns:

Aceasta a fost pusa dupa ele? Vad ca ea a aparut! E posibil sa nu fi fost acceptate.

| gigiro a răspuns:

Daca nu ai primit confirmaarea 'raspusul tau.', inseamna ca nu ti-a fost acceptata. Scrie-i adminului, pentru ca are obiceiul ca anumite intrebari ( nu neaparat vulgare) sa le cenzureze(chiar si raspunsurile).

| Marii a răspuns:

Eu am postat o intrebare de pe contul unei prietene de 3 zile, si tot in asteptare este. Nu stiu de ce dureaza atata.

| LCD a răspuns:

Pentru ca vi-ati facut contul de curand.
in timp. o sa apara intrebarea/raspunsul, imediat

| Rizer a răspuns:

Ca sa se mire prostiitonguetonguetongue

| Cleona a răspuns:

Si eu am pus o intrebare acum o saptamana, dar nu a mai aparut! asa se mai intampla!