| Morenita a întrebat:

Am primit luni un iepuras si este adorabil.As vrea sa stiu cum sa-l ingrijesc cat mai bine si ce sa-i dau sa manance ca sa-i fie lui bine.Ma puteti ajuta? Multumesc. Cel mai complet raspuns primeste fundita.

2 răspunsuri:
| oupsydoupsy a răspuns:

Da/i multe legume gen salata morcovi varza si pune/i intr/un vas separat multa apa. Nu uita sa/i oferi dragoste si afectiune dar nu exagera ca sa nu il innebunesti. Mult succes!

| clauu_1956 a răspuns:

Pai ii dai sa manance lucerna ii pui apa. intr-o cutiuta...si cand vezi ca nu are apa. macare le mai pui...\