| Yzzza a întrebat:

Am pus o intrebare recent pe TPU si am primit doua raspunsuri aproape la fel si ambele mi-au fost foarte folositoare, dar nu pot sa ma decid la care sa dau fundita. E greu pentru ca amandoi mi-au raspuns foarte bine.Ma puteti ajuta cumva?

3 răspunsuri:
| neo787840 a răspuns:

Pai daca ai posta si raspunsurile ca sa le putem citi si noi, chiar am putea sa te ajutam.
Dar cum te pot ajuta daca nu stiu ce raspunsuri ai primit?

| neo787840 a răspuns:

Si ar mai fi un raspuns:
Daca nu te poti decide tu, lasa TPU sa aleaga.In 2 zile o sa primesti un e-mail de avertizare ca sa alegi varianta castigatoare, si daca nu o sa o faci, o sa aleaga ei un castigator(asta in functie de punctajul lor cred).

| Candy a răspuns:

La cel mai bun raspuns care te-a ajutat
cel mai mult
dai fundita

si la celalalt
dai puncte
si asta il va ajuta

si ar fi fost mai
bine sa pui raspunsurile

sa vedem si noi
care e mai bun

si care nu