| suntXtare a întrebat:

Am primit niste casti, si nu stiu cum sa le adaptez ca sa pot regla volumul de la boxe la casti, nu pot sa bag castile in fata! si daca le bag in spate nu pot sa dau mai tare sau mai incet va rog dati raspunsuri... dau funda pentru cele mai bune. F U N D A!

2 răspunsuri:
| NEBUNATIKU a răspuns:

Daca le bagi in spate trebuie sa controlezi volumul din calculator/playerul la care asc uh muzica...

| ahaahaahaaha a răspuns:

Frate si eu am casti daca vr sa le bag trebuie sa scot boxele la mine e ori una ori alta nu pot aman2 funda?