| sandra144 a întrebat:

Am primit un cadou mai ciudat de la o amica o bustirea zice ca sa mi-o pun cand merg impreuna cu ea si amicul ei la vreo discoteca sau chef caci acesta se tot uita la sanii mei

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

E geloasa rau amica asta ta

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate vrei sa spui bustiera.Si ce ar trebui sa raspundem noi? Avand in vedere ca nu ai pus nici o intrebare?

| Polaris a răspuns:

Eh, viața la 7 ani. Pubertatea, alea-alea. :')

suntserios
| suntserios a răspuns:

Asa si? intrebarea ar fi?

suntserios
| suntserios a răspuns:

S-a gandit saraca fata ca putina decenta nu iti strica

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Într-un cuvânt, ți-a oferit o bustieră, nu pentru confortul tău, ci pentru "confortul" ei, pentru siguranța ei, căci vede în tine o amenințare...
Dacă iubitul ei, îți va privi insistent ochii, oare, a doua zi, te va cadorisi și cu o pereche de ochelari de soare?
Lăsând gluma deoparte, te sfătuiesc ceva: îmbracă-te decent! Ești o ispită!

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Okkk,ce e asa ciudat in a purta bustiere?!
Daca ai sanii mari si se vad ridicol, ar fi cazul sa incerci sa-i acoperi.

| sandra144 explică:

Pai deh ma intreb e invidioasa sau de ce sa imi de-a asa cadou precizez ca nu port deloc sutien ca le consider inutile si f inconfortabile

| anonim_4396 a răspuns (pentru sandra144):

Sau poate vrei să te mulgă cineva și nu știi cum s-o spui.,.

| sandra144 explică (pentru anonim_4396):

Adica?

| anonim_4396 a răspuns (pentru sandra144):

S-o lăsăm baltă cu chestia asta "mi se pare inconfortabil, blablabalblabla', nu ține, poate faci râie dacă porți ceva pe tine, dar nu prea cred, tu ridici "coada" ca să dai voie câinilor să-și bage nasul și termometrul.
Cum spune și suntserios, puțină decență nu îți strică. nu arăți lumii balconele pe care le ai dacă nu vrei să inviți pe cineva să vadă peisaju' de-acolo.

| darrio2007 a răspuns (pentru sandra144):

Vrei sa atragi privirile baietilor.Stii ca le place.Nu mai cauta alte motive. Poate vrei sa ii furi amicul daca spui ca se uita la sanii tai.Stai fara sutien ca pe la 40 de ani ai sa ii sustii cu cureaua de la poseta.

| sandra144 explică (pentru darrio2007):

Http://arianasshop.blogspot.ro/2011/12/bustiere.html
o chestie ca asta mi-a luat i-am zis ca nu mersi dar nu mi-a primit-o intapoi.IMi puteti spune cum sa ii zic frumos sa eu dau frumos inapoi cadoul fara sa par o magarita

| darrio2007 a răspuns (pentru sandra144):

Asa ceva este pentru sport.Nu se poarta oricand.Ca un sutien. Oricum a stiut ce iti daruieste.Acopera tot. Spune-i si tu ca nu porti asa ceva.Ce sa mai zic.Tu o stii mai bine cum reactioneaza in asemenea situatii.Fa-ti un prieten(daca nu ai) ca sa nu ii mai dai motive de cine stie ce alte cadouri. Data viitoare iti ia vreun sal sau costumatie cum poarta unele femei arabe.