| DemonvsAngel a întrebat:

Un prieten am vrut sa ii fac surpriza (de fapt sa il sochez) si azi avut o zi de nastere si am purtat pentru prima data o fusta si m-am intalnit dupa party cu amicele mele si le-am rugat sa il sune sa vina singur ca nu aveam chef sa merg pana acolo ca voiam sa merg acasa. Si el a venit a inchis ochii a ramas socat si dupa nici sa imi zica salut nu a vrut si a plecat si am mers dupa el si i-am zis asa: Taty, dar ce ai patit? si el de acolo : Tu in fusta e ciudat! Ce inseamna ca suntem amici buni el e amicul meu bun si ma cam face sa ma gandesc sa ma intorc la blugi lungi si expadrile. Ce a vrut sa zica cu afirmatia Tu in fusta e ciudat! Help! fundoi

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Urat din partea lui, trebuia sa il impresioneze faptul ca tu ai vrut sa pari cat mai feminina si sexi dar daca el te prefera imbracata in blugi...asta e, probabil nu vrea sa porti fusta pentru a nu atrage atentia altor baieti, sigur e gelos

| DemonvsAngel explică (pentru mona):

E amicul meu! Eu si cu el nu vom avea ceva impreuna nici morti. As vrea sa te cunosc si pe tine da-mi te rog id-ul tau al meu alexvsgaby.

| TashaUhm a răspuns:

Adica e obisnuit sa te vada in blugi. si a fost un ''soc'' dar nu. nu se poate numi soc. a fost o experienta ciudata sa te vada in fusta`!
Nimic anormal ce-i drept`!laughing

| DaddysGir1 a răspuns:

laughing sa-ti zic ceva, baietilor le place sa necajeasca fetele, dar el probabil a facut asa pentru ca voia sa te socheze, sa te surprinda - asa cum voiai tu - si de-aia si-a inchis ochii si a plecat, voia sa imite o postura ceva de genul " Pff, nu-i sta bine" dar sarcastic spunand ^.^ nu inseamna ca (,) chiar iti sta rau, a vrut mai mult ca sigur sa te pacaleasca - asta doar daca e amicul tau -winking