| anonim_4396 a întrebat:

Am primit un carnețel roz. Nu stiu ce sa scriu in el. Jurnale am multe pe care le-am inceput dar nu le-am terminat. Jurnal alimentar nu vreau pentru ca am o aplicatie pentru asta. Agenda, orar nu vreau. Si daca imi notez ce am de facut etc imi e teama ca ma voi razgandisi nu vreau nici sa rup paginile. Sa desenez n-am cum ca e cu dictando si nu iese bine. Am vrut sa scriu poezii inel si alaturi sa lipesc o imagine decupata dintr-un ziar. Problema e ca nu am inspiratie de poezii. Oracol nu vreau sa fac. Ce alte idei?

2 răspunsuri:
| BoOoMbOnik a răspuns:

De ce trebuie sa scrii neaparat ceva? Il poti lasa acolo daca nu stii ce sa faci cu el, il vei folosi cand vei avea nevoie

| SkyPilot a răspuns:

Il pui frumusel intr-un sertar pana cand ai o idee cu adevarat interesanta.