| AmIraPrinceSs a întrebat:

Am primit un mail cum ca norway111222 mi-a trimis un mesaj pe TPU si m-a adaugat in lista de prieteni, dar cand am intrat pe TPU nu aveam niciun mesaj de la norway111222 si nici o solicitare de prietenie.
Ce s-a intamplat?

3 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Pai mai asteapta putin si intra dupa cateva minute in contul tau si sigur iti va aparea.

| Yugeen a răspuns:

... functioneaza in reluare site-ul!
Eu am cont-ul de 4-5 zile si nimic nu functioneaza instant aici!
Ultima fundita pe care am primit-o ieri mi-a aparut in raspunsuri, dar la intrebarea unde am postat raspunsul, acesta nu era cu fundita, asa ca am revenit la mesajele trimise... guess what: nu mai era fundita laughing.
Deasemeni am fost anuntat ca am un mesaj privat si cand am intrat, nu aveam niciun mesaj.

Cine vrea sa facem o exorcizare? big grin

Daca vrei sa fii prietena cu norway111222, ii poti trimite tu "cererea" de prietenie tongue!

| BUlululica a răspuns:

Conteaza nu baga in seama dar TPU merge in reluaree am pus o intrebare acum6 zisle si abia azi a aarut deci?