| aLexXx_5256 a întrebat:

Am probleme cu fratele meu drag(lualar dracu). Mereu isi da dume ca ie mai mare(eu am 13 si el 23) eu il intrebare ceva incepe sa ma injure, il injur si eu, ma scuipa, il scuip si dupa da in mine. El crede ca mie mi-e frica de el(cand aveam 9 ani imi era) dar acum chiar ma doare in c.r de el doar ca ie stresant mereu cand vin de la scoala sa il gasesc la pc si cand vreau sa intru si eu injura ca ...Deci, ce as putea sa fac sa scap de dumele lui.

6 răspunsuri:
| DBlack a răspuns:

Nimic laughing. suporti. ori ei un cutit noaptea, si ai rezolvat problema laughing) (glumesc). nu ai ce sa faci. suporti, asta este ghinionul tau cel mai mare, sa ai un frate mult mia mare ca tine, si retardat.

| vlaaddd a răspuns:

Esti mai mic si mai prost, nu ai ce sa faci, dar si el degeaba are 23 de ani ca tot prost e, asa va e familia...

| vlaaddd a răspuns:

A depasit de mult stadiul de puta, in schimb, la tine...

| vlaaddd a răspuns:

Bai fecior, ai si tu par la putsa si esti agresiv?

| aLexXx_5256 explică:

Vlade vlade... daca ai avea si u cap ai sti sa raspunzi la o intrebare...da ce dracu sa stii u du-te si joacate cu puta in nisip

| aLexXx_5256 explică:

Vlade nu te supara daca am pul.a mai mare ca tine ca daca vrei iti dau si tie...in gura