| plasticstyle a întrebat:

Salut populatie TPU.in sfarsit am o relatie cu baiatul cu care n-as fi crezut ca voi putea avea vreo legatura vreodata, dar problema mea este ca ma suna f f desstraight face mesaje numai zic, mereu ma intreaba ce ore am, cand am pauze, ba chiar se ofera sa ma astepte cand ies de la scoala, este absolut stresant, nu stiu ce sa fac, am discutat cu el, dar parca nu intelege. mie inainte imi era frica sa-i marturisesc sentimentele mele, iar acum nu mai scap de el.

Răspuns Câştigător
| Borgir a răspuns:

Daca vrei sa scapi de el e simplu ai spui ca nu mai merge.Oricum daca te cauta inseamna ca este interesat de tine si tu din ce ai scris ''.in sfarsit am o relatie cu baiatul cu care n-as fi crezut ca voi putea avea vreo legatura vreodata'' as intelege ca si tu ai fost interesat de el la un punct. Posesivitatea se poate rezolva numai prin discutie. Oricum am si eu o intrebare tu ascum simti ceva pentru el?

3 răspunsuri:
| alin a răspuns:

Asta e...ai vrut sa fii cu el acum suportal sau lasa-l, baiatul acela poate chiar tine le tine si vrea sa stie tot timpul ce faci si daca esti bine este un sentiment de nedescris asa ceva.
asa ca draga mea rabda daca ti-ai dorit asa ceva.

| figaro a răspuns:

E prea posesiv, trebuie sa inteleaga si el ca degeaba esti pentru el bucatia lui de rai...ai si u o viata!
Btw de unde esti?:-s

| Inorogu a răspuns:

Ignora-l, o sa cedeze singur.