| tlaura a întrebat:

Am probleme de vedere si port ochelari (sunt de -1)port ochelari c-am de vreo 3-4 ani si deja nu ii mai suport >.< Asa ca m-am hotarat sa imi pun lentile de vedere, c-am cat ar costa aproximativ o pereche de lentile de vedere?
-MULTUMESC-

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu suporti ochelarii si crezi ca ai sa suporti lentilele?

| tlaura explică (pentru suntserios):

Nu ca nu ii suport, doar ca m-am plictisit de ei rolling on the floor

| suMRed34 a răspuns:

150-200 de lei, poate chiar si mai mult.

| danadanuzza a răspuns:

Lentilele se pun ffoarte greu! a purtat o prietena si ma uitam la ea cum isi baga degetul in ochi! DAR TE AR COSTA IN JUR DE 300 PACHETUL DE 30 DE LENTILE.