| tioltiur a întrebat:

Am pus o intrebare acum cateva ore si nu am primit raspuns

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Probabil ca inca mai asteapta moderarea, sau a fost considerata nepotrivita si nu a ajuns pe site.
Abia te-ai inscris pe site, deci postarile tale trebuie sa fie aprobate de 3 moderatori ca sa apara. Ai putina rabdare.

| contαbαndonαt a răspuns:

...Ne-ai lamurit!

| chyccorita a răspuns:

Ce intrebare?

| tioltiur explică (pentru chyccorita):

De ce imi apare cand deschid google do you want to allow the following program to make changes... am mai vazut intrebarea asta la cineva si am dezactivat firewall si tot asa imi apare si la UAC daca il dau la never notify nu mai imi apare, dar acum o sapt era la default si nu imi aparea cand deschideam ceva.ce am facut?