| Ioana :x a întrebat:

Am pus o intrebare si imi arata ca am primit raspunsuri insa nu pot sa le vad ce se intampla? crying am primit si mail si imi si arata crying((

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteapta putin 5-10 minute maxim si-ti vor aparea.Asa se intampla la toti, stai linistita.Si iti spun si un mic secret; daca iti arata ca ai primit X raspunsuri, dar tu nu poti vedea decat 2-3, da click acolo unde scrie Ordonare relevanta si le vei putea vedea pe toatewinking.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa le vezi, este de la program, se mai blocheaza intrebarile, am facut sesizare de multe ori catre admin dar acolo nu-i nimeni cu lunile.