| BiscuiteCuCiocolataa a întrebat:

Am si eu o intrebare in legatura cu acest site.Deci dupa ce pun o intrebare adica cand ma uit sa vad daca am primit ceva raspunsuri uneori imi arata ca am primit 2 raspunsuri si cand vreau sa le citesc de fapt nu am primit nici unul.De ce? Dau funditabig grin

Răspuns Câştigător
| Catalion a răspuns:

Pentru ca raspunsurile date nu apara imediat, ci sunt vizibile dupa un timp.

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pentru că site-ul se actualizează mai greu. Trebuie să aştepţi în jur de 10 minute sau chiar mai mult şi va merge! Baftă!

| georginika a răspuns:

Nu apar imediat.trebuie sa mai astepti cateva minute.