| Mihaita15 a întrebat:

Am pus un anunt pe olx si cineva e interesat de produs doar ca se afla in alt judet.Cum sa trimit produsul ca sa nu raman fara plata.Adica cumva sa dau la o firma de curierat si ei sa primeasca banii pe care eu ii vreau pentru acel produs si astfel sa merg la firma ca sa pot sa imi i au plata

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai nici nu ai alta varianta. Asa functioneaza toate firmele de curier cand trimiti ceva cu ramburs. Ei duc coletul, iau banii si tii aduc tie.