| KullBoy a întrebat:

Am ramas repetent din cauza notei la purtare si din cauza chiulurilor ce mai pot face acum? sa nu ziceti din alea cu marturisestete fiti si voi mai smecheresti se poate? motivari sau ceva pentru chiuluri. ca nu sunt nemotivabile

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu firmam cu semnatura mea si ziceam ca era taicameu cel care a firmat, ma credeau si nu aveam probleme mai faceam hartii scrise cu litere majuscule ca am mers la medic sau (fiul meu s-a simtit rau din cauza...) si asa motivam absentele mele, la telefon la fel vorbeam si chiar am ramas prost cand diriginta credea ca e tatal meu si vorbea cu mine de fapt.

| xButterflyxX a răspuns:

Paii. ai putea sa incepi prin a te opri sa mai chiulesti, invata, fi atent la ore, comporta-te mai frumos, iar cu chiulitul. ai putea spune ca ti-a fost rau si n-ai putut veni la scoala.happy

| Dani_6861 a răspuns:

Ar cam trebuii sa te pui la invata... si chestia cu chiulul ar trebui sa no mai faci SUCCES.:X

| KullBoy explică:

Sincer sa fiu asta cu invatatu n-am mai auzito, si mai ales ca nu mai pot sa scap si eu am chiuluri mereu la a 3 a ora, adica franceza, engleza, bio, romana, matematica la restul ma duc dar nu sunt in a 4a si misogin chiar daca semnam cu semnatura mea, stie care e a tatalui, chiar nu pot so copiez e grea rau, la tel nu prea merge ca se prinde si dau de dracu, next raspuns? va rooog chiar am nev de ajutor