| LightshotPumnalXZXZ a întrebat:

Salut,am ramas repetent in clasa a 9-a din cauza notei de la purtare, oare pot sa ma transfer in alta parte avannd in vedere ca intr-a noua intra absolventii clasei a 8-a si este alocat un numar de locuri, pe numar de locuri ramase libere de la ei.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Te poți transfera dar și poți să rămâi in aceeași clasă

(totuși, intre noi fie vorba că tot nu ne vede nimeni, ce dreak ai făcut cu purtarea?)

| LightshotPumnalXZXZ explică (pentru sierra1):

In sem 1 aprindeam o bricheta in fata tuturor, iar in sem 2 m-am batut cu fetele, am venit cu un briceag si m-a luat deseori politia.

| sierra1 a răspuns (pentru LightshotPumnalXZXZ):

~ LightshotPumnalXZXZ:... am venit cu un briceag si m-a luat deseori politia~

uuu, ce tare!

| Editocroci a răspuns:

Nu te poți transfera. Nu înțelegi ce înseamnă să repeți? Locul tău nu poate fi luat de altul pentru că repeți clasa. Comportă-te frumos şi vei vedea că va fi bine.