| rapa a întrebat:

Am rasturnat paharu cu vin si a ajuns la tel, acum se vede ecranu alb, in rest suna se aude ok nu are nimic muzica merge, tot doar ca dyspleyu e varza, cat ar costa sa il fac? e NOKIA X2

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Display-ul costa cam 50 lei (l-am gasit si cu 49 si cu 60 lei). Cred ca si manopera e tot pe acolo.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cu placere! Daca te-am ajutat puteai sa-mi multumesti ori cu funda ori cu una din caracteristicile de folositor sau inteligent.